Pro rodiče

Rodičovská kontrola

O veškerém dění ve škole budete informováni prostřednictvím zápisníků, webových stránek , event. e-mailů.

Kontrolujte dětem denně notýsky, žákovské knížky a sešity. Podepisujte domácí úkoly, písemné práce ( dle žádosti učitelky )

Tím vším společně předcházíme nedorozuměním a nepříjemnostem.

Mobilní telefony

Protože v poslední době neustále řešíme problémy s mobilními telefony ( zvonění při vyučování, dohady o přestávkách, nevhodné používání internetu, časté hledání telefonů po budově... ), dohodly jsme se na pedag. radě, že vás požádáme, pokud je to možné, aby děti do školy mobily nenosily.

V čase od 12:30 do 16:00 bude přistupné školní mobilní číslo 777 467 531 (bude ho mít u sebe školnice) a event. vzkazy a dotazy bude vyřizovat.

Autobusové spojení z Náchoda

Na následujícím odkazu najdete autobusové spojení z Náchoda ke škole, zast. Náchod, Babí, Vrška.
Autobusové spojení Náchod -> Náchod, Babí, Vrška najdete například na Jízdní řády Seznam.cz

Akce a události

8 březen

11 březen