Jídelní lístek

Platný pro týden: 20. 5. 2024 - 24. 5. 2024

pondělí 20. 5. 2024

polévka: z fazolových lusků 1a7

hlavní chod: hrachové nudle s krůtím masem a zeleninou 6

ostatní: čerstvé ovoce , voda s citrónem

úterý 21. 5. 2024

polévka: drožďová

hlavní chod: grillovaný okouník mořský s bylinkovou omáčkou, brambory 1a4

ostatní: salát coleslaw 79, džus

středa 22. 5. 2024

polévka: kedlubnová 1a

hlavní chod: hovězí vařené, rajská omáčka, houskové knedlíky 1a9

ostatní: syrová zelenina , ovocný čaj

čtvrtek 23. 5. 2024

polévka: frankfurtská s bramborem 1a7

hlavní chod: kuře po indicku, jasmínová rýže, polníček 1a

ostatní: ovocné pyré , švédský čaj 7

pátek 24. 5. 2024

polévka: cuketová

hlavní chod: holandský řízek, bramborová kaše, paprika 7

ostatní: čerstvé ovoce , sirup

Seznam alergenů

  1. Obiloviny obsahující lepek 1a pšenice, 1b žito, 1c ječmen, 1d oves, 1e špalda, 1f kamut, 1g jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
  2. Korýši a výrobky nich
  3. Vejce a výrobky z nich
  4. Ryby a výrobky z nich
  5. Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
  6. Sójové boby (sója) a výrobky z nich
  7. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
  8. Skořápkové plody8a mandle, 8b lískové ořechy, 8c vlašské ořechy, 8d kešu ořechy, 8e pekanové ořechy, 8f para ořechy, 8g pistácie, 8h makadamie a výrobky z nich
  9. Celer a výrobky z něj
  10. Hořčice a výrobky z ní
  11. Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich
  12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l, vyjádřeno jako celkový SO2
  13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
  14. Měkkýši a výrobky z nich

Časy nástupů na oběd

1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. třída
Po 11:30 12:30 12:30 12:30 13:30
Út 13:00 12:30 13:30 13:30 12:30
St 11:30 12:00 11:30 12:30 12:30
Čt 11:30 12:00 11:30 12:30 12:30
11:30 12:00 11:30 12:30 12:30

Akce a události

22 květen

Předškolička od 15h. - 16h.

29 květen

Předškolička od 15h. - 16h.

30 květen

Dětský den

31 květen

Fotografování - p. Hurdálek v 8h.

3 červen

Emergency day

5 červen

Hronovské Hádě - Hronov - vystoupení kroužků 16h.

5 červen

Předškolička od 15h. - 16h.

6 červen

Turnaj malotřídních škol ve vybíjené – Babí

12 červen

Výlet - Chata Macocha - 4. a 5. třída 12. - 14.6. 2024

12 červen

Předškolička od 15h. - 16h.

15 červen

Oslavy výročí 770 let města Náchoda - vystoupení kroužků

16 červen

Výlet - Orlické Záhoří - 2. třída 16. - 18.6.2024

17 červen

Atletická olympiáda

19 červen

Výlet - Teplice nad Metujím - 3. třída 19. - 20.6. 2024

19 červen

Předškolička od 15h. - 16h.

21 červen

Konec sběru bylin

24 červen

Závěrečné vystoupení

28 červen

Vysvědčení

7 září

Náchodské kuronské slavnosti - vystoupení kroužků

26 září

Výbor školy 17:00