O nás

Naše škola je sice "malá", tedy s malým počtem žáků, ale o to více přistupujeme k jednotlivým žákům individuálně.
Staráme se i o žáky se zdravotními problémy a žáky s poruchami učení - kroužek pro nápravu poruch učení (dyslexie,dysgrafie, dysortografie,dyskalkulie).

Za dvacet let trvání jsme vytvořili řadu pěkných tradic. Mezi nejstarší patří dětský karneval, ples školy, pravidelné besedy, pestrá nabídka kroužků (dovedné ruce, angličtina, taneční kroužek,sportovní,deskové hry, smajlík, flétna, bavíme se sportem, věda nás baví, bruslení,sbor), slavnostní vystoupení žáků pro rodiče a místní veřejnost před Vánoci a na ukončení školního roku, různá tématická odpoledne se soutěžemi, besedy se zajímavými lidmi,cyklistické závody i drakiáda.

Ve škole fungují 2 plně obsazená oddělení ŠD, jejichž provozní dobu přizpůsobujeme potřebám rodičů. V tomto školním roce to je od 6:30 do 16:00 hod. Školní družina je zaměřená především na zájmovou činností děti a jejich pobyt venku.

Akce a události

29 duben

Tonda Obal - třídění odpadů

29 duben

Třídní konzultační schůzky od 13:15 - 1. a 5. třída

2 květen

Třídní konzultační schůzky od 13h. - 2., 3. a 4. třída

3 květen

divadlo v anglickém jazyce - Beránek

3 květen

kino - Planeta Země

15 květen

Předškolička od 15h. - 16h.

16 květen

Výbor školy 17:00

22 květen

Předškolička od 15h. - 16h.

30 květen

Dětský den

31 květen

Fotografování - p. Hurdálek v 8h.

3 červen

Emergency day

5 červen

Hronovské Hádě - Hronov - vystoupení kroužků