Jídelní lístek na příští týden

Platný pro týden: 12. 12. 2022 - 16. 12. 2022

pondělí 12. 12. 2022

polévka: dýňová 1a7

hlavní chod: fazole po bretaňském způsobu, chléb, pór 1a

ostatní: moučník granko 1a3712, mléko 7

úterý 13. 12. 2022

polévka: selská II 1a37

hlavní chod: rybí filé s lečem, bramborová kaše, rukola 47

ostatní: okurkový salát s kefírem 7, džus

středa 14. 12. 2022

polévka: krkonošské kyselo 1a3

hlavní chod: vepřová kýta na smetaně, houskové knedlíky 1a7910

ostatní: syrová zelenina , sirup

čtvrtek 15. 12. 2022

polévka: brokolicová 1a

hlavní chod: masový nákyp, brambory, rajčata 1a37

ostatní: čerstvé ovoce , ovocný čaj

pátek 16. 12. 2022

polévka: masový krém 1a

hlavní chod: rizoto z drůbeže sypané sýrem, kyselá okurka 7

ostatní: čerstvé ovoce , voda s citrónem

Seznam alergenů

  1. Obiloviny obsahující lepek 1a pšenice, 1b žito, 1c ječmen, 1d oves, 1e špalda, 1f kamut, 1g jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
  2. Korýši a výrobky nich
  3. Vejce a výrobky z nich
  4. Ryby a výrobky z nich
  5. Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
  6. Sójové boby (sója) a výrobky z nich
  7. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
  8. Skořápkové plody8a mandle, 8b lískové ořechy, 8c vlašské ořechy, 8d kešu ořechy, 8e pekanové ořechy, 8f para ořechy, 8g pistácie, 8h makadamie a výrobky z nich
  9. Celer a výrobky z něj
  10. Hořčice a výrobky z ní
  11. Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich
  12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l, vyjádřeno jako celkový SO2
  13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
  14. Měkkýši a výrobky z nich

Časy nástupů na oběd

Po dobu plaveckého výcviku

( od 24. listopadu 2022 do 26. ledna 2023 )

1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. třída
Po 11:30 12:30 12:30 13:30 13:30
Út 11:30 12:30 11:30 12:30 13:30
St 11:30 11:30 13:00 12:30 12:30
Čt 13:00 13:00 12:30 13:30 12:30
11:30 11:30 11:30 12:30 12:30

Běžné časy

1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. třída
Po 11:30 12:30 12:30 13:30 13:30
Út 12:30 13:00 11:30 12:30 11:30
St 11:30 11:30 13:00 12:30 12:30
Čt 11:30 11:30 12:30 13:30 12:30
11:30 11:30 13:00 12:30 12:30

Akce a události

6 prosinec

Beseda "VZPoura úrazům"

12 prosinec

Vánoční dílny pro děti a rodiče od 14h.

13 prosinec

Vánoční besídky ve ŠD

14 prosinec

Vánoční vystoupení a prodejní výstava pro rodiče ve 14h. a 16h.

16 prosinec

Výlet vlakem na farmu Dubno

19 prosinec

Kino - "Šoumen krokodýl" 9:00

21 prosinec

Koncert ZUŠ v Beránku

22 prosinec

Vánoční besídky ve třídách

7 únor

Pobyt na horách s lyžováním 7.-11.2.2023