15. dubna 2022

Naše děti zpívají všem na světě

V březnu proběhl mezinárodní den hudby, do kterého se naše škola zapojila. K této příležitosti byla složena píseň Together, která nás zaujala líbivou melodií. Anglicky jsme to však zpívat nechtěli, proto paní Čejchanová vymyslela česká slova. Děti píseň na sborečku a v hodinách hudební výchovy nacvičily a s pani učitelkou Korcovou nahráli v nahrávacím studiu ZUŠ Police nad Metují. Pak už stačilo pořídit pár fotek a video je na světě 🙂

Akce a události

6 prosinec

Beseda "VZPoura úrazům"

12 prosinec

Vánoční dílny pro děti a rodiče od 14h.

13 prosinec

Vánoční besídky ve ŠD

14 prosinec

Vánoční vystoupení a prodejní výstava pro rodiče ve 14h. a 16h.

16 prosinec

Výlet vlakem na farmu Dubno

19 prosinec

Kino - "Šoumen krokodýl" 9:00

21 prosinec

Koncert ZUŠ v Beránku

22 prosinec

Vánoční besídky ve třídách

7 únor

Pobyt na horách s lyžováním 7.-11.2.2023